- Advertisement -spot_img

TAG

Eran Zahavit

E rëndë/ Grabitësit lidhin nga këmbët dhe duart familjen e futbollistit

  Mund të krahasohet si nëpër filma ajo që i ndodhi Eran Zahavit, sulmuesit të PSV Eindhoven ku teksa ishte me skuadrën në Willem për...

Latest news

- Advertisement -spot_img