- Advertisement -spot_img

TAG

erdogan karikature Charlie Hebdo islam

E talli revista franceze, Erdogan: Kush jam unë? Ata fyen profetin tim të dashur!

  Përplasjet banale mes Turqisë dhe Francës po vijnë vetëm prej islamizmit. Revista franceze “Charlie Hebdo” kishte krijuar një karikaturë tëpër tallëse për Erdogan, e...

Latest news

- Advertisement -spot_img