- Advertisement -spot_img

TAG

Erjon Brace

Braçe: Komisionerët e PD dhe LSI dembelë tipik

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe së fundmi ka bërë me dije se në zonën e Divjakës, komisionerët e PD dhe LSI-së, kanë “braktisur” procesin e numërimit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img