- Advertisement -spot_img

TAG

estetiste

39-vjeçarja dhunohet mizorisht nga bashkëshorti, humbet fëmijën tetë javëshe

Një konsulente bukurie është marrë peng dhe rrahur barbarisht nga bashkëshorti i saj metal-punues pasi i kishte kërkuar divorcin, dhe gjithashtu duke humbur beben...

Latest news

- Advertisement -spot_img