- Advertisement -spot_img

TAG

eugen isaj

Nuk dekurajohet…Humbi mandatin, por Eugen Isaj feston me demokratët: Çdo gjë ndryshon…

Eugen Isaj iu gëzua vetëm për disa orë fitores së mandatit në qarkun e Elbasanit në 25 Prill. Megjithatë kjo duket se nuk e ka...

Pasi humbi mandatin për shkak të formulës së re, flet për herë të parë kryetari i PD Elbasan, Eugen Isaj: “E mora me...

Kryetari i Partisë Demokratike Eugen Isaj, njëkohësisht dhe kandidat për deputet në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit edhe pse i pesti në listën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img