- Advertisement -spot_img

TAG

eugena tomini covid orare

A do të ketë ndryshim të orës policore gjatë festave? Flet specialistja Eugena Tomini

Specialistja e ISHP dhe anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Eugena Tomini ka komentuar ecurinë e pandemisë Covid-19 në vend, ndërsa ka apeluar të...

Latest news

- Advertisement -spot_img