- Advertisement -spot_img

TAG

Europa League

UEFA jep dritën jeshile për 25 % të kapacitetit të stadiumit, ja si do të luhet finalja e këtij kompeticioni

  Një lajm i mirë për tifozët e futbollit, pasi është dhënë lajmërimi nga UEFA se finalja e kompeticionit të Europa League do të luhet...

 Dha penalltinë absurde, arbitri dënohet me 15 muaj burg

Srdjan Obradovic, arbitri serb, është dënuar me 15 vite burg dhe 10 vite është skualifikuar nga bota e futbollit për shkak të përfshirjes në...

Latest news

- Advertisement -spot_img