- Advertisement -spot_img

TAG

Faik Buci

Babë e bir në gjyq për vrasjen e vajzës së shtëpisë/I vëllai e qëlloi Eglantinën në fytyrë, ndërsa ajo thërriste ndihmë

Faik e Shkëlzen Buci, babë e bir do të përballen me drejtësinë për akuzën e vrasjes me paramendim kryer në bashkëpunim të vajzës dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img