- Advertisement -spot_img

TAG

fallxhore

Fallxhorja mashtron një grua dhe i merr 12 mijë euro: Hajde se do të ndryshoj fatin!

Një 56-vjeçare nga Tirana është proceduar penalisht pasi ka mashtruar një vajzë duke i marrë 12 mijë euro. Bëhet me dije se gruaja me iniciale...

Latest news

- Advertisement -spot_img