- Advertisement -spot_img

TAG

falsifikim

Operacioni “Tamponi”, merret vendimin për 12 të arrestuarit

Gjykata e Apelit ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për 12 të arrestuarit në kuadër të operacioni "Tamponi" që u zhvillua rreth...

(EMRAT) Arrestohet një grup falsifikatorësh/Përfitonin mbi 1500 euro,39-vjeçarja shefe e grupit

Një grup falsifikatorësh me banim në Tiranë kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se u premtonin shtetasve të huaj viza dhe pasaporta...

Arrestohen 4 persona në Korçë/Ishin të shpallur në kërkim për falsifikim formularësh dhe dhunë në familje

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës. Policia bën me dije se tre persona të shpallur në kërkim dhe një tjetër...

Latest news

- Advertisement -spot_img