- Advertisement -spot_img

TAG

Fatmir Mehdiu

Ish-Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu shtrohet në spital, ja cila është arsyeja

Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Sejdiu është shtruar në spitalin Infektiv dhe sipas mjekëve gjendja e tij shëndetësore për...

Latest news

- Advertisement -spot_img