- Advertisement -spot_img

TAG

fatmir xhafa

I renditur i 23-ti në listë, kush është kandidati që thyen listën e Ramës dhe hyn në Kuvend

Kandidati i Partisë Socialiste për Tiranën i renditur i 23-ti në listë, Fatmir Xhafa, ka mundur të thyej herësin me anë të votave personale...

Latest news

- Advertisement -spot_img