- Advertisement -spot_img

TAG

Fbi

Yuri Kim në takim me këshilltarin e ri të BKH-së, ish-agjentin e FBI-së Steve Butler

Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka mirëpritur ditën e sotme në Shqipëri ish Agjentin Special Mbikëqyrës të FBI-së dhe këshilltarin e ri të Byrosë...

Tentoi të hynte në selinë e CIA-s, agjetët e FBI-së “luftë” me agresorin

Një person i armatosur shkaktoi tension, pasi tentoi të hynte në selinë e CIA-s, por u qëllua nga agjentët e Byrosë Federale të Hetimit. Autoritetet...

Kandidatët e FBI-së shqiptare i nënshtrohen Vettingut

Sot nis Vettingu për 39 kandidatët që duan të bëhen pjesë e FBI-së shqiptare, Byroja Kombëtare e Hetimit. Kandidatët e kualifikuar, do të plotësojnë deklaratën...

Latest news

- Advertisement -spot_img