- Advertisement -spot_img

TAG

FedEx

Vrau tetë punëtorë dhe më pas veten,ja kush është punëtori 19 vjeçar i FedEx

Personi i armatosur që hapi zjarr në një zyrë të FedEx në Indianapolis, duke vrarë tetë punëtorë dhe pastaj veten, ishte një ish-punonjës 19-vjeçar...

Latest news

- Advertisement -spot_img