- Advertisement -spot_img

TAG

femije ne nevoje

Shkrimi në hyrjen e këngës së Loredanës dhe Mozzik do t’ju bëjë ta ndaloni dhe ta përktheni menjëherë

Dyshja shumë e përfolur e showbiz-it shqiptar, Loredana dhe Mozzik kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin për një rikthim të fuqishëm në muzikë si dyshe...

Latest news

- Advertisement -spot_img