- Advertisement -spot_img

TAG

femra shqiptar

Ka pasur më shumë se 400 femra në gjithë Europën, ky është “Kazanova” shqiptar

Një kosovar i quajur Bekim Stokaj, nga Deçani, ka folur në lidhje me jetën e tij private dhe ka shkaktuar jo pak habi. Ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img