- Advertisement -spot_img

TAG

Ferdinand Xhaferraj

Pakënaqësitë pas humbjes së zgjedhjeve, kush i del në krah të Lulzim Bashës

  Tritan Shehu dhe Ferdinand Xhaferaj, i bashkohen deklaratave të degëve të PD-së, disa prej të cilave sot janë deklaruar në mbështetje të Lulzim Bashës....

Dako provokon sherrin,Xhaferaj i ‘hakërrehet’/ Si nisi sherri në Durrës

Pak më parë ka patur një sherr verball mes Vangjush Dakos dhe Ferdinand Xhaferajt teksa numërohej kutia e fundit në qarkun e Durrësit. Për...

Latest news

- Advertisement -spot_img