Dako provokon sherrin,Xhaferaj i ‘hakërrehet’/ Si nisi sherri në Durrës

0

Pak më parë ka patur një sherr verball mes Vangjush Dakos dhe Ferdinand Xhaferajt teksa numërohej kutia e fundit në qarkun e Durrësit. Për fat të mirë, përplasja verbale nuk është kthyer në një përplasje fizike masive.

Çfarë ndodhi?

 

Kjo ka shkaktuar reagimin e Xhaferajt, i cili siç duket nga planet iu afrua grupit ku ndodhej Dako duke thënë: Ti shko sqarohu me amerikanët njëherë, se je non grata.

Replikat:

Vangjush Dako: O Ferd Xhaferi, moret k…ne Durres

Ferdinand Xhaferaj: Ti shko sqarohu me amerikanet njehere, je non grata aty.

Xhaferaj i afrohet Dakos dhe mbështetësve të PS.

Ferdinand Xhaferaj-mbështetësve të PD: Mos u merrni me këta, janë llumi…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu