- Advertisement -spot_img

TAG

ferma

E frikshme ! Qindra minj ‘pushtojnë’ fermat në Australi

Një video e frikshme dhe njëkohësisht e tmerrshme është shpërndarë në rrjet nga një fermer në Australi.  Në pamjet e publikuara shihen qindra minj...

Latest news

- Advertisement -spot_img