- Advertisement -spot_img

TAG

Festime

Presidenti Meta përshëndet festimet e 75-vjetorit të Republikës Italiane

Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë në pritjen e organizuar sot nga Ambasadori i Italisë, Fabrizio Bucci, ku përshëndeti festimet e 75-vjetorit të...

Basha uron besimtarët ortodoksë: Drita e ringjalljes i mbushtë vatrat e çdo familje shqiptare me shpresë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar besimtarët ortodoksë për Ditën e Pashkëve. Nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook”, Basha uron më shpresë...

Gramoz Ruçi uron besimtarët ortodoksë: Shëndet dhe lumturi në vatrat familjare

Me rastin e Ditës së Pashkëve, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, uron besimtarët ortodoksë dhe gjithë shqiptarët. “Me rastin e Festës së Pashkëve, uroj...

Latest news

- Advertisement -spot_img