- Advertisement -spot_img

TAG

fevziu haxhiu kryeminister

Fevziu dhe Baton Haxhiu debatojnë se kush ka qenë kryeministri më i mirë në historinë e Shqipërisë?

Berisha apo Rama, cili prej tyre është Kryeministri më i mirë? Lidhur me këtë pyetje Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu kanë diskutuar në emisionin...

Latest news

- Advertisement -spot_img