- Advertisement -spot_img

TAG

filter

U bë shkak për qindra aksidente, Snapchat heq filtrin e njohur

Snapchat ka vendosur të heqë filtrin e shpejtësisë që u bë shkak për shumë aksidente, pas 8 vitesh. Filtri i shpejtësisë – i cili përdorej...

Këto sekrete do e bëjnë profilin tuaj të Instagramit, perfekt !

Një paraqitje e ‘kuruar’ tregohet dhe tek mënyra se si janë pozicionuar postimet tuaja në ‘feed’. Kjo gjë ju ndihmon të dini se çfarë...

Trendi që po bën namin në rrjet/ Ja si të bëheni dhe ju një personazh i Disney

Videot që po shihni së fundmi në TikTok janë njerëzit që ju njihni, por të kthyer në karaktere të animuar. Nëse nuk keni pyetur,...

Latest news

- Advertisement -spot_img