- Advertisement -spot_img

TAG

Flamuri Kosovar

Mjeshtre në origami, mësuesja thyen rekordin Guinness me flamurin kosovar (FOTO LAJM)

Me ngjyrën e qiellit blu dhe diellit, ngjyrat e flamurit kosovar artistja Arbnora Fejza nga komuna Skënderaj theu rekordin Guinness pasi ka krijuar mozaikun...

Latest news

- Advertisement -spot_img