- Advertisement -spot_img

TAG

flavio prenga

Kultivoi bimë narkotike, arrestohet në flagrancë 21 vjeçari (EMRI)

DVP Lezhë Vijon kontrolli masiv i territorit nga shërbimet e Policisë, për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Evidentohet dhe goditet një tjetër rast i tentativës...

Latest news

- Advertisement -spot_img