- Advertisement -spot_img

TAG

fleta votimit

Kolegji Zgjedhor vendos përfundimisht si do të jetë fleta e votimit

Kolegji vendosi: Fleta e votimit do të jetë me numra.

Debati në Kolegjin Zgjedhor shqetëson kompaninë “CETIS”:S’i bëjmë dot gati brenda 10 ditëve

Përplasja e palëve për modelin e fletës së votimit që do të përdoret në 25 prill shqetësoi edhe kompaninë që ka fituar tenderin për...

LSI i bashkohet ankimimit të PD-së për fletën e votimit

Lëvizja Socialiste për Integrim i është bashkuar ankimimit të Partisë Demokratike për fletën e votimit. Përfaqësuesi ligjor i PD-së, Ivi Kaso u shpreh se...

Kolegji Zgjedhor merr vendimin,si do të jetë fleta e votimit

Kolegji Zgjedhor po shqyrton kërkesën e PD-së për të rrëzuar vendimin e KAS-it, në mënyrë që fleta e votimit në zgjedhje të jetë me...

Flasin ekspertët : Zgjedhjet në 25 prill janë të rrezikuara

Vonesa për miratimin e fletës së votimit dhe kompozimi i saj rrezikon procesin zgjedhor. Ish-kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lefterije Luzi, në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img