- Advertisement -spot_img

TAG

Florian Lamcaj

Vranë shokun e tyre, dërgohet për gjykim dosja “Florian Lamçaj”, i përfshirë dhëndri i Qazim Sejdinit

Prokuroria e Elbasanit ka dërguar për gjykim personat e dyshuar për vrasjen e Florian Lamçajt në Elbasan, përfshirë dhe dhëndrin e ish-kryebashkiakut të Elbasanit...

Latest news

- Advertisement -spot_img