- Advertisement -spot_img

TAG

Florind Cerhozi

Detaje të reja/ Kërcënohet me jetë nënkryetari i Bashkisë, kush është autori biznesmen dhe motivi i konfliktit

Policia e shtetit njofton se është kanosur për shkak të detyrës nënkryetari i Bashkisë së Krujës, Florind Cerhozi. Burime bëjnë me dije se një...

Latest news

- Advertisement -spot_img