- Advertisement -spot_img

TAG

fnsh operacion elbasan

FNSH operacion në Elbasan, sekuestrohen tre armë zjarri

Në operacion në mbështetje të policisë së Elbasanit në momentin e ndërhyrjes ka qenë edhe FNSH-ja. Katër armë zjarri janë sekuestruar në Elbasan dhe në...

Latest news

- Advertisement -spot_img