- Advertisement -spot_img

TAG

Forcat policore

Blindohen qytetet nga policia, ja cila është arsyeja

Një operacion i gjerë është ndërmarrë nga policia mbrëmjen e kësaj të marte në akset kryesore të Durrësit. Forca të shumta të FNSH-së dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img