- Advertisement -spot_img

TAG

Forma

Forma bombastike, Fjolla Morina provokon sërish me fotot

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave rozë. Ndonëse gjykata e Kukësit e dënoi me 6 vite burg...

Cila është arsyeja që burrat i adhurojnë gratë me forma të theksuara?

Burrat vërtet i pëlqejnë gratë me masë ‘plus size’ dhe me dëshirë i ndajnë arsyet në mediet sociale Duket se trupi nuk është mënyra e...

Latest news

- Advertisement -spot_img