- Advertisement -spot_img

TAG

fugoni me ushqime

Ndalimi i furgonit me ushqime në Vaqarr nga PD, reagon Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me ndalimin dhe dhunimin e një furgoni në Vaqarr nga eksponentë të Partisë Demokratike me aludimet se...

Latest news

- Advertisement -spot_img