- Advertisement -spot_img

TAG

Furkan Saliu

Rama konfliktohet me gazetarin dhe i përplas ofendimet në fytyrë: Injorant!

Gazetari Furkan Saliu ka zbardhur ditën e sotme një debat që ka pasur me Kryeministrin shqiptar, Edi Rama, i cili ka shpërthyer me një...

Latest news

- Advertisement -spot_img