- Advertisement -spot_img

TAG

fushe

Partizani-Bilishti, 3 futbolliste humbin ndjenjat në fushë. Dyshimet e para

Frikë në ndeshjen e sotme të futbollit të femrave mes Partizanit dhe Bilishtit, e cila është ndërprerë pa u mbyllur ende pjesa e parë. Gjatë...

Helmohen 6 futbollistë shqiptarë gjatë ndeshjes

Gjashtë futbolliste të skuadrës së Blinishtit dyshohet se janë helmuar ditën e sotme. Ata u ndjenë keq gjatë ndeshjes kundër Partizanit, ccka bëri që sfida...

Parashikimi i motit për ditën e sotme/ Ulje të lehtë të temperaturave

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një ulje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 12°C, në zonat...

Latest news

- Advertisement -spot_img