- Advertisement -spot_img

TAG

gaf♪7

Gafë e paimagjinueshme në Premier Ligën angleze, lojtari me portën e boshatisur dhe distancë të afërt del huq

Aston Villa dhe Wolves u përballën ditën e djeshme në kuadër të javës së 27-të në Premierligën angleze. Ndeshja përfundoi ashtu siç nisi, pa gola...

Latest news

- Advertisement -spot_img