- Advertisement -spot_img

TAG

garazh

Digjet ‘Range Rover-i’ luksoz në zjarrin që përfshiu garazhin/ Sa e qëllimshme ka qenë?

Si pasojë e zjarrit që përfshiu garazhin e një pallati në rrugën “Fadil Deliu” në kryeqytet, mësohet se është djegur një automjet tip ‘Range...

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në garazhin e një pallati, policia evakuon banorët me urgjencë

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” ka rënë zjarr në garazhdin e një pallati. Sherbimet e zjarrëfikses dhe...

Ky është muzikanti që u gjet i pajetë në garazhdin e banesës së tij. (Emri, foto)

Vasil Konomi, 50 vjeç, banues në fshatin Goranxi në Dropull dhe një muzikant në profesion, është gjetur i vdekur pasditen e sotme. Kanë qenë...

Zjarr në garazh, digjen dy makina. Policia: Dyshojmë se…

Dy mjete janë përfshirë nga flakët në një garazh në zonën e Paskuqanit në Tiranë, i cili është në pronësi të shtetasit E.H. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img