- Advertisement -spot_img

TAG

gazetaret

Dita Ndërkombëtare e Lirisë së Shtypit/ Meta inkurajon gazetarët

  Ilir Meta: Dita Ndërkombëtare e Lirisë së Shtypit i gjen shumicën e mediave shqiptare nën çensurën e Qeverisë dhe kontrollin e oligarkisë. Fondet publike dhe...

Meta : Ftova Gjiknurin për darkë,nuk do ti ndahem Vlorës ditën dhe natën

Meta: “Unë dje kam pasur një darkë me gazetarët e Vlorës informale. Pa përjashtuar asnjë. Në darkë ka qenë edhe Bujar Leksaj dhe Damian Gjiknuri....

Rama : Të shtunën nis vaksinimi i policëve, po bëjmë gati listat e shërbimeve hoteliere

Ka nisur kete te premte vaksinimi i gazetarëve të terrenit dhe operatorëve, e pas tyre do të shtrihet nga e shtuna edhe te efektivët...

Manastirliu shkon të monitorojë procesin e vaksinimit të gazetarëve

Pasditen e sotme ka nisur vaksinimi i gazetarëve dhe operatorëve të terrenit, të cilët do të marrin vaksinën kineze, Sinovac. Në sheshin “Skënderbej” ka mbërritur...

Nis sot në orën 15:00 vaksinimi i gazetarëve , do përdoret “Sinovac”

Vaksinimi i gazetarëve dhe operatorëve të terrenit do të nisë prej ditën e sotme në orën 15:00 në sheshin “Skëndërbej”. Ministria e Shëndetësisë bën me...

Vaksinimi masiv filloi/ Gazetarët, të papërfshirë në grupet me prioritet

Mund të duket pak egoizëm që gazetarët t’i kërkojnë qeverisë t’i përfshijë në listën e personave me prioritet për të marrë një vaksinë anti...

Latest news

- Advertisement -spot_img