- Advertisement -spot_img

TAG

gazetarja

Merret me forcë gazetarja nga vendi i punës, dhunohet nga i dashuri i saj

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kashar. Një gazetare ka rënë pre e dhunës fizike dhe psikologjike nga i dashuri i saj, i...

Rama shtyu gazetaren ,reagon ashpër PD-ja/ Ky është fundi i një politikani

Reagim i ish-Kryetares se Komisionit te Medias Albana Vokshi. Të prekësh me dorë një gazetar është fundi për një politikan. Sjellja e sotme e Edi...

Latest news

- Advertisement -spot_img