- Advertisement -spot_img

TAG

gazetë

Mbyllet gazeta e njohur opozitare, arrestohet kryeredaktori i saj

Autoritetet bjelloruse kanë bllokuar faqen e internetit të një gazete që ka qenë kritike ndaj udhëheqësit, Alexander Lukashenko dhe gruaja e redaktorit tha se...

Befason sondazhi i gazetës kroate. Opozita avantazh të thellë ndaj PS. Ja rezultatet në të gjitha qarqet

Shkruar nga Peter T. Befason një sondazh i gazetës kroate. Në një shkrim të saj, e pasqyruar edhe në epokaere.com, dalin rezultatet e zgjedhjeve për...

Latest news

- Advertisement -spot_img