- Advertisement -spot_img

TAG

Geliani

Sara dhe Atdheu shfaqen shumë afër njëri-tjetrit jashtë emisionit, Sindi tallet me Gelianin

Pasi Geliani u deklarua për Sarën, kjo e fundit i bëri lëmsh të gjithë ditën e djeshme duke u shfaqur shumë e afërt me...

Latest news

- Advertisement -spot_img