- Advertisement -spot_img

TAG

Gentian BEQIRI

U tha se është arrestuar në Dubai për vrasjen e dy personave/ Avokati i Çapjas: Nuk ka provë kundër tij, ka kërkuar…

Dy ditë më parë u bë publik lajmi se Florenc Capja i cili ishte i kërkuari për vrasjen e dy personave që ishin babë...

I shpallur në kërkim për 2 vrasje, arrestohet në Dubai Florenc Çapja

Florenc Çapja, i dyshuar për dy vrasje në qytetin e Elbasanit dhe në Itali, është arrestuar në Dubai. Çapja akuzohet për vrasjen e babë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img