- Advertisement -spot_img

TAG

Gentjan Neziri

Kërkoi lirimin nga burgu, GJKKO jep vendimin për Ardjan Çapjan

  Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka refuzuar kërkesën e Ardian Çapajt, për masë më të butë sigurie, duke e lënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img