- Advertisement -spot_img

TAG

gentjan qarri

Kush ishte Gentian Qarri i njohur me pseudonimin “Geçe” që u ekzekutua një natë më parë. Miqtë: Do na mungosh

  Gentjan Qarri, i njohur me pseudonimin “Geçe” u ekzekutua mbrëmë në Vlorë, pranë shtëpisë së tij, ku autorët i kishin zënë pritë dhe sapo...

Latest news

- Advertisement -spot_img