- Advertisement -spot_img

TAG

Georgina

Kampioni i Juventus-it Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina thyejnë rregullat anti-covid

Kampioni i Juventus-it festoi ditëlindjen e të dashurës së tij në një vend më dëborë, në vendin turistik të Luginës Aosta  por për shkak...

Latest news

- Advertisement -spot_img