- Advertisement -spot_img

TAG

Geraldina Sposa

Në mesin e magjisë, vajza e Inva Mulës feston ditëlindjen si të ishte “Liza në botën e çudirave”

Nina, vajza e Inva Mulës dhe Ethem Ramadanit ka festuar sot ditëlindjen e 9-të. Me sa duket, personazhi i saj i dashur i përrallave...

Latest news

- Advertisement -spot_img