- Advertisement -spot_img

TAG

Gilberta

Çifti i përfolur i “Për’puthen” i jep fund lidhjes: Jam e lirë!

Gilberta dhe Iliri ishin një nga çiftet që arritën të krijoheshin brenda emisionit “Për’puthen +40”. Shumë shpejt ata fituan simpatinë e publikut dhe lidhjen...

Konkurrentja e “Për’Puthen” përjashtohet nga kisha se u bë pjesë e emisionit

Një lajm jo i mirë u dha puntatën e sotme në "Për’Puthen" për Gilbertën. Ajo është përjashtuar të shkojë në Kishën Ungjillore në Lushnje nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img