- Advertisement -spot_img

TAG

gjarpërinj

Festivali “i frikshëm” i gjarpërinjve nis celebrimet në Indi

Skena sureale shiheshin dje në qytetet e krahinës indiane të Bihar ku qindra njerëz kishin dalë me gjarpërinj në qafë duke kërcyer e bërë...

Stafi i frikësuar, gjarpërinjtë dhe akrepat pushtojnë avionin

Që prej fillimit të pandemisë, me mijëra avionë nga e gjithë bota janë lënë në tokë. Shumë prej tyre u dërguan përkohësisht në shkretëtira të...

Habisin shkencëtarët: Në të ardhmen njerëzit do jenë helmues si gjarpërinjtë

Një studim i ri ka arritur në konkluzionin se në të ardhmen qenet njerëzore do jenë helmues si gjarpërinjtë. Ky studim është kryer nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img