- Advertisement -spot_img

TAG

gjel

Lulzim Basha:”Rama fryhet si gjel dhe kakaris si pulë.”

Lulzim Basha, kryetari i Partisë Demokratike, ka dalë në konferencë për shtyp ditën e sotme, ku në fokus janë çështjet, sipas së cilit Rama...

Latest news

- Advertisement -spot_img