- Advertisement -spot_img

TAG

gjermanet

Arrestohen tetë persona/ Mashtruan gjermanët përmes call center

Tetë persona janë arrestuar në Kosovë për mashtrim dhe krim të organizuar. Ata kanë joshur dhe mashtruar qytetarët e ndryshëm nga Gjermania përmes platformave online...

Latest news

- Advertisement -spot_img