- Advertisement -spot_img

TAG

golf aksident

‘Golfi’ humb kontrollin dhe del nga rruga, plagoset drejtuesja

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:50. Mjet tip ‘Golf’ ka dalë nga rruga dhe ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img