- Advertisement -spot_img

TAG

Gomar

Qytetari del me gomar për të mbuluar gropat në rrugë

Rruga transit në Komunën e Shtimes për në Prizrenit tash e 3 vjet është në gjendje të mjerueshme. Ndonëse komuna kishte filluar të rregullonte këtë...

Konfliktohen për gomarin dhe kanalin/ Një prej vëllezërve ndodhet në gjendje të rëndë në spital

Një sherr mes dy vëllezërve ka ndodhur në zonën e Baldushkut në Tiranë, ku një prej tyre ka përfunduar në gjendje të rëndë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img